אודות

אדמון גבעון - יועץ זוגי אסטרטגי

מומחה לניהול משברים ותקשורת זוגית

 

 

 

שמי אדמון, אני נשוי לסיון ואב לאגם, בן וגל.  

אני מוסמך כיועץ זוגי, אסטרטגי ומגשר, בעל B.A בניהול, חבר בארגון היועצים הזוגיים וארגון למקצועות המשפחה. 

כבן להורים גרושים חוויתי כילד את תהליך הגירושים והתפרקות החיק המשפחתי. יצירת התא המשפחתי האישי שלי (נשוי+3) הביאה אותי לפתח אסטרטגיה שתעזור לזוגות והורים לצלוח משברים תוך כדי שימוש בסל הכלים שצברתי במהלך השנים.

במהלך השנים בניתי "סל כלים" ייחודי המאפשר זיהוי וניתוח של מצבים, אבחון תכונות ומרכיבים באדם שעומד מולי, ויכולת למצוא פתרונות למשברים.

החזון שלי הוא לאפשר לכל זוג ומשפחה להגיע למצב של הבנה ואושר.

השיטה בה אני פועל, הינה שיטה ייחודית המשלבת תהליך של ייעוץ זוגי בשילוב כלים אסטרטגיים המקנים שינוי יומיומי שישפרו את הזוגיות ויחזירו את השמחה, הביטחון והאהבה.

האני מאמין שלי: 

שינוי הוא אפשרי!  כל אדם יכול לשנות ולהשתנות. במערכת יחסים לא פעם התגובות והפרשנות של כל אחד מאיתנו למילים או למצב מסוים מעכבת או יוצרת סכסוך בין בני הזוג. הפתיחות לשינויים משמעותית כדי להתמודד עם אתגרים, לשמר ולפתח את מערכת היחסים וגם לכבוש פסגות נוספות.

אני מאמין שזוגיות היא כמו כל דבר אחר בחיים! צריך לעבוד קשה בשביל להצליח. צריך לתכנן וליזום. צריך להקשיב לרחשי ליבך ולרצונות האישיים ולרחשי הלב של בן/ת הזוג ולרצונות שלו/שלה. צריך לגרום לעניין בתוך מערכת היחסים, לפתח ולשמר "ניצוצות" בין בני הזוג.

אני מאמין שתהליך של שיח בין בני זוג חיוני להצלחת מערכת היחסים. תהליך כזה מאפשר להבהיר את הצרכים של האחר, לבחון את מקור הכאב של כל אחד מבני הזוג, ליצור דיאלוג ולהגדיר יעדים זוגיים. כל אלה יוצרים התקדמות של מערכת היחסים וזוגיות טובה.

אני מאמין שעל כל זוג לשבת ולבנות ביחד (רצוי בתחילת הקשר) תכנית זוגית אסטרטגית שתכלול חזון זוגי ומשפחתי, ערכים אישיים וזוגיים, חסמים ודרכי התמודדות איתם והגדרת יעדים בתחומי הזוגיות השונים עד לבניית תכנית פעולה פרקטית. כך תוכלו להגיע לזוגיות מאושרת ותהיו מוכנים למשברים ואתגרים שונים.

שלכם ובשבילכם
אדמון | ייעוץ זוגי אסטרטגי